Gardinomtag empire

258646

GARDINOMTAG, 2 st., 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, dekor av lejonmaskaroner, diameter 10 cm

Diverse

Monter 20

Gardinomtag empire

Budhistorik (17 bud)
1390197
4 200
1390196
1390196
3 400
1389453
3 200
1387874

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.