Lily Thiel oljemålning

258645

THIEL, Lily (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad L Thiel -29, olja på duk, ca 75x51 cm

Smärre ytskador, dukhål

Konst, Måleri

Rum 4

Lily Thiel oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1390488
1390487
1390484
950
1390483
900
1390478
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.