Oljemålning Albert Conteras USA

258644

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 75, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (11 bud)
1390806
1 300
1388391
1387325
1387325
1387161
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.