Oljemålning Albert Conteras USA

258643

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 19, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (8 bud)
1390621
1388390
1386111
900
1386091
500
1386067
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.