Spegel empire

258639

SPEGEL, 1800-tal, svensk empire, förgylld och bemålad dekor, 68x32 cm

Renoverad med senare bemålning

Speglar

Rum 6

Spegel empire

Budhistorik (15 bud)
1389924
1 800
1389084
1 700
1389923
1 700
1389084
1 600
1388851

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.