Oljemålning Levi Vassily

258638

VASSILY, Levi (1878-1954): Slädekipage i vinterlandskap, olja på pannå, 56x47 cm, oramad
PROVENIENS: Gåva från konstnärens dotter Nathalie Levi till nuvarande ägare

Kanter med färgbortfall

Konst, Måleri

Kundcenter

Oljemålning Levi Vassily

Budhistorik (38 bud)
1399464
8 000
1399479
7 800
1399464
7 600
1399477
7 400
1399464
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.