Oidentifierad konstnär Ryssland 1800-tal

258637

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1800-tal); Mansportätt, signerad på kyrilliska (N.Blinov), daterad -89, olja på duk, 61x50 cm

Konst

Rum 8

Budhistorik (24 bud)
1399244
12 500
1399242
12 000
1399242
11 000
1399237
10 500
1399240
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.