Jan Ed gouache

258636

ED, Jan (samtida): "The Dreamer" resp "Harmoni II", signerade och daterade Jan Ed 1977, gouache, ca 29x35 resp 24x51 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Jan Ed gouache

Budhistorik (1 bud)

1386108
2014-08-05 20:33:54

2014-08-12 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.