Grafiskt blad Ulf Wahlberg

258635

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Komposition, signerad och daterad Ulf Wahlberg -89, 110/150, färglitografi, 51x39 cm

Fack 9

Grafiskt blad Ulf Wahlberg

Budhistorik (3 bud)

1386039
1388801
1386039

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.