Oidentifierad konstnär 1800-tal

258634

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Landskapsmotiv med hus, olja på duk, 42x90 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1390290
1 400
1389917
1 300
1389916
1388263
1386762

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.