Antoine Vollon tillskriven oljemålning

258631

VOLLON, Antoine (1833-1900), tillskriven: Stilleben, olja på duk, 32x41 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (3 bud)

1386463
5 200
1385616
5 000
1385329

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.