Soffbord Stig Lindberg

258628

SOFFBORD, emaljskiva av Stig Lindberg, Gustavsberg, teak, skivan signerad och daterad Stig L 53, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, stämplad 579-05, höjd ca 47, 125x55 cm

Smärre slitage, smärre fläckar

Rum 4

Soffbord Stig Lindberg

Budhistorik (11 bud)
1390393
7 400
1390391
7 200
1390391
7 000
1390390
6 800
1390389
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.