Gösta Wallmark oljemålning

258622

WALLMARK, Gösta (född 1928): Komposition, monogramsignerad och daterad GW -60, olja på duk, ca 27x41 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Gösta Wallmark oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1390427
550
1386942
500
1387917
450
1386942
1386331

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.