Justitius Isaksson akvarell

258621

ISAKSSON, Justitius (samtida): Fjällandskap, monogramsignerad och daterad -04, akvarell, ca 35x54 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Justitius Isaksson akvarell
Budhistorik (1 bud)

1386113
2014-08-05 20:43:58

2014-08-12 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.