Rolf Swedberg oljemålning

258620

SWEDBERG, Rolf (1927-2008): Komposition, signerad Swedberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 46x69 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Rolf Swedberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1390367
500
1390385
450
1390367
1390017

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.