Carl Månsson oljemålning

258615

MÅNSSON, Carl (1864-1933): Sydländsk kustvy, signerad C Månsson, olja på pannå, 16x22 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Carl Månsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1390090
700
1389971
650
1390089
650
1389971
600
1387827
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.