Evald Hedenström oljemålning

258613

Hedenström, Evald (1909-1996):Skärgårdsmotiv med stuga, signerad E Hedenström, olja på pannå, 14,5x20 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Evald Hedenström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1390249
650
1386205
600
1390246
600
1386205
1389966

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.