Sam Uhrdin oljemålning

258609

UHRDIN, Sam (1886-1964): Kulla vid öppen spis, signerad och daterad Sam Uhrdin 1941, olja på duk, 73x90 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1390430
6 000
1390429
5 800
1390349
5 600
1390347
5 400
1390345
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.