Clara Grimsgaard Mörck Kramsfåglar oljemålning

258607

GRIMSGAARD MÖRCH, CLARA (född 1851-1935): Kramsfåglar, signerad och daterad 1909, olja på duk, 41x38 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
1389806
1 900
1389350
1 800
1387996
1 700
1389349
1 600
1387996

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.