Josef Theodor Hansen, akvarell

258606

HANSEN Josef Theodor, Danmark 1848-1912 HANSEN, Josef Theodor (Danmark, 1848-1912): "Kongevaerelset", signerad och daterad Th. Hansen, Udstillingen 1890, akvarell, ca 45x50 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (3 bud)

1393093
1392688
850
1392276
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.