Arthur William Redgate oljemålning

258605

REDGATE, Arthur William (1860-1906): Sjölandskap, signerad A.W. Redgate, olja på duk, 31x46 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
1397736
3 600
1397735
3 200
1397733
1397732
2 600
1397731

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.