Alexander Rhodin oljemålning

258602

RHODIN, Alexander (1897-1971): Insats på fjället, signerad Rhodin, olja på pannå, 57x77 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Alexander Rhodin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1390208
2014-08-12 16:10:49

2014-08-12 kl 20:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.