Carl Baggö oljemålning

258600

BAGGOE, Carl Erik (1829-1902): Kustmotiv med fartyg, signerad och daterad 1881, olja på duk, 34x53 cm

Ospänd duk, krackelringar

Konst, Måleri

Kundcenter

Carl Baggö oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1390266
16 000
1390210
15 000
1390209
14 500
1389961
13 000
1389568
12 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.