Anna Gardell-Ericson akvarell

258599

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Skärgårdsidyll, signerad Anna Gardell-Ericson, akvarell, 34x51 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Anna Gardell-Ericson akvarell

Budhistorik (11 bud)
1388942
6 000
1388941
5 600
1388795
5 200
1387997
5 000
1387995

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.