Per Fischer oljemålning

258598

FISCHER. Per (1877-1974): Landskap med bymoln, signerad och daterad Per Fischer 08, olja på pannå, 63x69 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 8

Per Fischer oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1390259
4 600
1390257
4 400
1390254
4 200
1390256
4 200
1390254

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.