Claus Meyer oljemålning

258597

MEYER, Claus (1856-1919): Man och kvinna i kök, signerad och daterad Claus Meyer 1892, olja på duk, 57x45 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Claus Meyer oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1389487
1388618
1 900
1388617
1 800
1388604
1 700
1388579
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.