Fruls Tilpo olja

258595

TILPO, Fruls (född 1960): Husan Mia, signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 122x95 cm, utförd 2002
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Moderna kvalitén, hösten 2008, katalognr 1082

Konst, Måleri

Rum 5

Fruls Tilpo olja

Budhistorik (9 bud)
1389069
6 000
1389009
5 200
1389008
4 400
1388223
3 600
1388071
2 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.