Takarmatur Hans Agne Jacobsson

258583

TAKARMATUR, 1970-tal, 6-armad, Hans Agne Jacobsson Markaryd, L64, stomme i mässing, färgade glaskupor, höjd ca 72 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
1386704
500
1386143
450
1386351
1386143
1385608

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.