Trefot gjutjärn

258582

TREFOT, 18/1900-tal, gjutjärn, bemålad, med hänklar, höjd upptill 42 cm

Bruksslitage

Allmoge

Rum 6

Trefot gjutjärn

Budhistorik (6 bud)
1388250
550
1387184
500
1387170
450
1387017
1386210

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.