Soffbord 1900-tal

258576

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, idegran, oktagonal form, rökfärgad glasskiva, diameter 96 cm

Bruksslitage

Rum 5

Soffbord 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
1389990
1389915
750
1389989
700
1389915
650
1389987
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.