Jonathan Borofsky "frimärkskarta"

258566

BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): 2995139, signerad och numrerad 59/100, multipel - tryckt frimärkskarta, 33x24 cm, Utgiven av Gemini G. E. L. (blindstämpel)

Fack 10

Jonathan Borofsky

Budhistorik (3 bud)

1388944
1385937
1385399

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.