Doug Anderson blandteknik

258565

ANDERSON, Doug (född 1954): "True disease", signerad och daterad Doug Anderson 1989-1990 a tergo, blandteknik, 51x42 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Doug Anderson blandteknik

Budhistorik (6 bud)
1387767
1 300
1386405
1386405
1386059
650
1385403
600

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.