Spegel Karl Johan

258562

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, björk, svärtade detaljer, ca 53x33 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 6

Spegel Karl Johan
Budhistorik (9 bud)
1390338
1390371
1390338
750
1389835
700
1389835
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.