Orientmatta

258558

ORIENTMATTA, semiantik, signerad, ca 351x245 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

1391115
1390637
1387850
1386050

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.