Vega expeditionens mottagande i Stockholm litograf

258550

MANKELL, Otto August (1838-1885): Vega expeditionens mottagande i Stockholm, 1880, litografi efter förlaga i akvarell, bildyta ca 37x62 cm

Gulnat blad, kant med fuktfläck

Fack 15

Budhistorik (10 bud)
1389506
1389364
750
1389364
700
1389505
650
1389364
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.