Fåtölj Danmark

258539

FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, brunt skinn, ben i jakaranda, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

Rum 6

Fåtölj Danmark

Budhistorik (5 bud)
1386257
500
1388734
450
1386257
1385921
1385066

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.