Fåtölj med fotpall Danmark

258538

FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1960-tal, cognacsfärgat skinn, Danmark, på kromad benställning, sitthöjd ca 39 cm

Slitage

Rum 11

Fåtölj med fotpall Danmark

Budhistorik (15 bud)
1386362
1387687
1386362
1385772
1385772

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.