Miniatyrskåp i barockstil

258526

MINIATYRSKÅP, 1800-tal, barockstil, furu och rot, underdel med skåpsdörrar, höjd 68, 49,5x17,5 cm, nyckel finns

Bruksskick

Möbler, Diverse

Rum 2

Miniatyrskåp i barockstil

Budhistorik (13 bud)
1389683
3 200
1389652
1389618
2 800
1389651
2 800
1389618
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.