Gustav Rudberg oljemålning

258522

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 56x74 cm

Smärre ytskador och fläckar

Konst, Måleri

Fack 15

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1388491
2 400
1388489
1387785
1385649
1 900
1384806

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.