Stolar Wegner

258519

STOLAR, 3+1, Wegner, varav 3 st 1950-tal märkta Carl Hansen & Søn, Danmark, modellnummer CH 23, teak resp ek, sitsar i snörmakeri, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage. Stolen i ek blekt samt ostadig.

Möbler, Design

Rum 6

Stolar Wegner

Budhistorik (21 bud)
1389736
7 000
1389645
6 000
1389165
2 600
1389164
2 400
1389163

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.