Bord 1950-tal teak

258516

BORD, 1950-tal, Jason Ringsted Danmark, teak, triangulär form, höjd 56, 76x76 cm

Ytslitage

Rum 6

Bord 1950-tal teak

Budhistorik (22 bud)
1389341
1389134
1 400
1389066
1 300
1388881
1389065

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.