Fåtölj Ligne Roset

258515

FÅTÖLJ, 1980-tal, Claude Grisson för Ligne Roset, "Zen Lounge Chair", etikettmärkt, blå skinnklädsel, karmar i svart plast, sitthöjd ca 37, 5 cm

Slitage

Rum 6

Fåtölj Ligne Roset

Budhistorik (4 bud)

1388983
750
1388454
500
1386997
1386996

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.