Cezar Linken objekt

258511

LINKEN, Cezar (samtida): "Souvenirer", signerad och daterad a tergo C.Linken 2003, objekt, 128x104 cm

Kantnagg

Konst, Måleri

Rum 17

Cezar Linken objekt

Budhistorik (30 bud)
1389834
7 200
1389832
7 000
1389829
6 800
1389829
6 600
1389831
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.