Golvljusstakar

258510

GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, mässing, kolonnformade, lösa manschetter, höjd ca 77 cm

Smärre slitage, manschetter med bucklor

Belysning

Rum 2

Golvljusstakar

Budhistorik (12 bud)
1386256
1387632
2 800
1386256
2 600
1385975
2 400
1385253

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.