Sven X:et Erixson färglitografi

258497

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurkomposition, signerad X:et, färglitografi, 189/360, 43x51 cm

Fack 7

Budhistorik (8 bud)
1389740
650
1389733
600
1389705
550
1389700
500
1389676
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.