Leopold Falkowski oljemålning

258495

FALKOWSKI, Leopold (samtida): Österlen, signerad Leo Falkowski, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Leopold Falkowski oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1389458
4 400
1388615
4 200
1386956
1388603
3 800
1386956

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.