Olivier Seguin aluminiumtavla

258493

SEGUIN, Olivier (Frankrike, född 1927): "Envol", signerad och daterad Olivier Seguin 1976, aluminiumobjekt uppfäst på pannå, 76x65 cm

Skador

Konst, Skulptur

Rum 17

Olivier Seguin aluminiumtavla

Budhistorik (2 bud)

1389431
500
1389295

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.