Philip von Schantz litografi

258492

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad V Schantz -87, 30/75, litografi, bildyta 55x42,5 cm

Fack 18

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (12 bud)
1389720
1389352
1389175
750
1388931
700
1388203
650

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.