Sven Jonson färglitografi

258491

JONSSON, Sven (1902-1981): "I väntan på vind", signerad Sven Jonsson, numrerad 91/270, färglitografi, bladstorlek 43x66 cm

Fack 12

Sven Jonson färglitografi

Budhistorik (11 bud)
1389045
3 200
1389044
1389042
2 800
1388874
1388646

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.