Stolar design Aja Murray-Thorén

258490

STOLAR, 2 st, design Aja MURRAY-THORÉN, Aja (samtida), i form av festfolk, båda signerade och daterade aja-92, sitthöjd 45, stolshöjd 134 cm

Slitage

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
1389637
1389607
2 400
1389413
1389412
1389411
1 800

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.